Sandomierska 4/5, 39-300 Mielec

kontakt@grupaoto360.pl

W kwietniu mPress idzie na rekord. Prognozujemy 7 mln odsłon

Portal mPress.pl, którego jesteśmy wydawcą, w bieżącym miesiącu osiągnął już wynik 5 446 961 odsłon. To rzetelne dane, których źródłem jest narzędzie Google Analytics. Prognozujemy, że w kolejnych dniach uda nam się wygenerować co najmniej 1,5 mln dodatkowych odsłon.

  • Blisko 2 miliony Polaków odwiedziło mPress do tej pory w bieżącym miesiącu – zwraca uwagę Marcin Palion, Prezes Zarządu OTO360
  • Serwis zaliczył mocny skok, który był wynikiem organicznej pracy od podstaw
  • Wciąż optymalizujemy stronę, by korzystanie z niej było jeszcze bardziej komfortowe

mPress rozwija się dynamicznie. Domena weszła na rynek zaledwie nieco ponad rok temu, a już zalicza się do czołówki portali informacyjno-rozrywkowych. Nasze wiadomości są eksponowane w platformie Google News obok tak silnej konkurencji jak Onet, Wirtualna Polska, Interia czy RMF24.

Rekordowy wynik portalu mPress – flagowego serwisu Grupy OTO360

Czy 5 446 961 odsłon to dobry wynik? Jak najbardziej! A na pewno dla nas satysfakcjonujący. Zwłaszcza po okresie ostatnich kilku miesięcy, gdy algorytmy Google były trudne do rozczytania, a pozyskanie ruchu organicznego bardzo trudne.

Zaznaczmy, że powyższą liczbę odsłon w dniach od 1 do 22 kwietnia wygenerowało 1 865 674 użytkowników! Tak, to blisko 2 miliony Polaków, którzy wygenerowali 3 485 837 sesji. Te liczby brzmią poważnie, prawda? Nie spoczywamy jednak na laurach!

W maju zrobimy wszystko, by pobić ten wynik.

WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI Z:

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image