Sandomierska 4/5, 39-300 Mielec

kontakt@grupaoto360.pl

Portal sportowy mGol z nowym red. naczelnym. Kuba Zegarliński dołącza do zespołu

Szeregi redakcyjne Grupy OTO360 zasilił właśnie Kuba Zegarliński. Dziennikarz ten pracował już u nas, zanim został rzecznikiem prasowym ekstraklasowego klubu piłkarskiego – Stali Mielec. Teraz powraca, by dowodzić portalem mGol.pl.

mGol

mGol to nasz nowy projekt. Rozwinięcie jakościowego serwisu sportowego na polskim rynku medialnym nie jest prostym zadaniem. – I właśnie dlatego je podejmujemy. Zwłaszcza, że zbliża się mundial – zwraca uwagę nowy naczelny mGola.

Wcześniej Kuba pracował m.in. w rzeszowskich „Nowinach” oraz mediach lokalnych. Jego teksty ukazywały się również w popularnych serwisach sportowych – jak chociażby Gol24.pl. W swojej karierze zaliczył również epizod w rzeszowskim oddziale TVP.

Co to mGol?

Tematyka portalu skupiać się będzie głównie wokół piłki nożnej. Nie będziemy jednak omijać ważnych wydarzeń w innych dyscyplinach. Generalnie znajdziecie tam to, co najciekawsze, podane w najlepszym wydaniu. Będziemy opisywać również wydarzenia okołosportowe.

O kolejnych planach i założeniach Grupy OTO360 będziemy informować na naszej oficjalnej stronie internetowej – grupaoto360.pl – na bieżąco. 

WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI Z:

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image